Поради по догляду за пральною машиною

The process

Наші спеціалісти підготували ряд порад, які допоможуть попередити виникнення поломок Вашої

1. Перш ніж ви завантажте білизну в пральну машину, перевірте, чи немає в барабані сторонніх предметів. Дуже часто діти можуть покласти туди іграшку або домашня тварина може заховати в барабан будь-яку дрібну річ, яка стане причиною поломки вашої пральної машини.
2. Закладайте білизну в пральну машину в розправленому вигляді, щоб воно розподілялося по барабану рівномірно. Уважно стежте за тим, щоб випадково не перевищити встановлений ліміт по вазі білизни, яке ваша машинка може випрати за один цикл.
3. Не нехтуйте порадами щодо використання прального порошку. Вибирайте для своєї пральної машини тільки порошок-автомат, тому як будь-яке інше миючий засіб може спровокувати вихід з ладу електроніки і стати причиною поломки барабана.
4. Якщо ви використовуєте кондиціонер для білизни, намагайтеся розбавляти його водою, тому що, як правило, всі кондиціонери мають густу консистенцію, і пральна машина не забирає його весь.
5. Після прання обов'язково витирайте манжет люка (гумку між склом і пральною машиною), а також залишайте люк злегка відкритим, якщо не хочете, щоб у вашій машинці оселився грибок.
6. Використовуйте засоби від накипу окремо або купуйте порошки для автоматичного прання, склад яких допомагає захистити вашу пральну машину від накипу.
7. При перших же ознаках несправностей в роботі вашої пральної машини зупиніть прання і викличте майстра по ремонту пральних машин. В іншому випадку ймовірність того, що вартість ремонту збільшиться в рази або що пральна машина взагалі не підлягатиме ремонту, зростає багаторазово.

Залишити заявку на діагностику