Про нас

Про нас

Наші

1. Прозорість умов співробітництва

Однією з головних позицій нашої компанії є чесність, добросовісність, прозорість співробітництва, що дозволяє будувати довірливі та довгострокові партнерські відносини.

2. Оперативність

Завдяки оперативності та високій кваліфікації, наші співробітники в самі короткі терміни справляться з самими нестандартними задачами.

3. Гарантія якості

Обов’язкове підвищення кваліфікації гарантує надання найкращих послуг та термінів вирішення найскладніших задач.

Пральна машина – головна помічниця в домі для будь-якої господині. Неочікувана її поломка вибиває із звичного ритму та потребує швидкого вирішення. Наш сервісний центр виконує термінові роботи по відновленню роботи побутового пристрою. Наші спеціалісти не нав’язують непотрібні ремонтні роботи. У майстрів завжди під рукою високоточне обладнання для діагностики та необхідні запчастини.
Сайт_3_5

4. Доступні ціни

Ми купуємо запчастини у виробників, що дозволяє нам залишатись конкурентоздатними та бути доступними для будь-якого бюджету.

5. Виїзд майстра в зручний час

В нашому сервісі великий штат кваліфікованих спеціалістів, що дозволяє здійснити виїзд в зручний для Вас час.

6. Акції та знижки постійним клієнтам

Для наших постійних клієнтів та пільгових категорій діють приємні знижки.

Також ми надаємо послуги регулярного, комплексного профілактичного обслуговування, що дозволить попередити виникнення поломок та збоїв в роботі. Профілактика включає в себе прочистку наливного фільтра, зливної системи (патрубків, фільтра, помпи, шлангів). Якщо проводити таке обслуговування раз в пів року, то техніка буде see справно працювати протягом багатьох років.